MEAL BOX FRANCHISE ŞUBE AĞIYLA BÜYÜYOR

İlk blog yazım..

Öncelikle ilk blog yazım olması nedeniyle mutlu ve heyecanlıyım. Bu ilk yazımda Meal Box’ın büyümesi hakkında bazı bilgiler paylaşmak ve güzel bir haberi paylaşmak istiyorum.

Meal Box nedir?

Meal Box gurme ev yemekleri pişiren; siparişlerini web sitesi, mobil uygulamaları ve  telefon hattı üzerinden alan, aldığı yemek siparişlerini hızlı, sıcak ve ödüllü sunumuyla adreslere kendi ekibiyle teslim eden, kısacası tüm süreçlerini kendisi yöneten yeni nesil bir restoran zinciri.

Meal Box hızla büyüyor

Sağlıklı ve özlenilen ev yemeklerini, çok iyi bir sunum ve fiyatla sunmak üzere Haziran 2014’te İstanbul Ataşehir’de ilk şubemizi açtık. Aradan geçen 8 ay sonunda toplamda 13 şube sayısına ulaştık. Şubat ayı itibariyle Meal Box’ın, İstanbul’daki 13 şubesi şunlar: Acıbadem, Ataşehir, Suadiye, Beşiktaş, Etiler, Maslak, Göktürk, Şişli, Altunizade, Cihangir, Ümraniye, Maltepe ve Levent.

Franchising modeli ile büyüyoruz. Son 4 şubemiz franchise şubeler olarak açıldılar. 2015 yılı içinde İstanbul dışına da açılacağız. İlk şehirler Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir olacak. Yıl sonu itibariyle toplamda 60 şubeye ulaşacağımızı tahmin ediyoruz.

Yılın yeme-içme girişimi

Bu fırsatla güzel bir haberi de paylaşmak isterim. Türkiye’nin en yeni gurme yemek zinciri olan Meal Box’ın, gelecekte en çok büyüme potansiyeli olan girişim olarak gösterildi. Digital Age dergisinin E-tohum işbirliğiyle gerçekleştirdiği ve dijitalde dünyanın en iyilerini seçtiği araştırmasında Meal Box “yılın yeme içme” girişimi seçildi.

Meal Box, 80’i aşkın çalışanı, 13 şubesi, 30.000’in üzerinde müşterisi ile Türkiye’de yeme-içme dünyasının en genç ama en iddialı oyuncularından biri oldu.

Murat Demirhan, Meal Box Genel Müdür ve Kurucu Ortağı
Murat Demirhan, Meal Box Genel Müdür ve Kurucu Ortağı

Hızla büyüyoruz ve büyüyeceğiz…

Afiyetle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir