Meal Box’tan Kadın Girişimcilere İş Fırsatı

Türkiye’nin gurme ev yemeği zinciri Meal Box, franchising ile yeni şubeler açarak, İstanbul’un her yerinde hizmet vermeyi hedefliyor.

Beslenmesine önem veren çalışanlara taze, sağlıklı ve lezzetli gurme yemekler sunan Meal Box, yedi ay gibi kısa bir sürede şube sayısını on üçe (13) çıkardı. Meal Box, Türk mutfağını sevenlerin yoğun ilgisini ve İstanbul’un farklı semtlerinde yaşayanların taleplerini karşılamak adına franchising sistemi ile büyümeye devam edecek.

Meal Box Genel Müdürü Murat Demirhan kadın girişimciler için özel şartlar sunduklarını ve yıl sonuna kadar franchising yöntemi ile 45 şube daha açmayı hedeflediklerini belirtti. Kadın girişimcilerden franchise bedeli talep etmeyen Meal Box, sadece şube içi demirbaş yatırımı yaparak gurme ev yemekleri zincirine katılmak isteyen kadın girişimcileri Meal Box ailesine davet ediyor.
Meal Box’tan franchising almak isteyen kadın girişimciler Meal Box Franchising Başvuru sayfası üzerinden form doldurarak veya saat 10.00 – 19.00 saatleri arasında 0 216 324 8137 nolu telefondan bayilik talebinde bulunabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir