Nişan ve Düğünler için Kiloluk Yemek Servisimiz Başladı

Parti, nişan, düğün, doğum günü, iş yemekleri ve arkadaş toplantılarınızda sunacağınız yemeği dert etmeyin . Sevdiğiniz Meal Box lezzetleri artık tencere porsiyonunda!

Geleneksel Türk yemeklerimizin tadına doyum olmaz malum. Tadına doyum olmayan bu yemekleri yapmak ise zaman alan yorucu bir süreç gerektiriyor. Malzemeleri seçmek, pişirmek, temizliği, bulaşığı derken yorgunluktan oturup sevdiklerimizle keyiflice yemeğimizi yiyemiyoruz bile.

Mutfağınızda tek başınıza geçireceğiniz yorucu ve uzun saatlere artık hiç gerek yok! En değerli şey olan zamanınızı daha verimli kullanabilmeniz adına özel günlerinizde pratik çözümler ile yanınızda olmak istedik. Porsiyon halinde sunduğumuz bu lezzetli ve yapımı zor yemekleri, özel gün ve davetlerinizde de kullanabilmeniz için 1 kg ve 2,5 kg’lık seçenekler ile sunmaya karar verdik.

Bütün yemeklerin kiloluk satışları mevcut… Zeytinyağlı yaprak sarmadan hünkar beğendiye, kadınbudu köfteden islim kebabına, içli köfteden İsveç köfteye tüm yemeklerimiz 3 gün içinde özel günlerinize hazır.

Kiloluk yemeklerimizi incelemek için tıklayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir