ONLINE ÖDE, %25 PARA-PUAN KAZAN!

Dijital dünya ile yaşam pratiklerinin birbirinden ayrılmaz hale geldiği bu dönemde ödeme sistemleri hayatımıza büyük kolaylık getirdi. Artık, bu dijital dönüşüm sürecinde kurumlar ve markalar, son kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmak için teknolojik yeniliklere çabucak adapte oluyor. Online ödeme onların başında geliyor. Biz de gereksinimlerimize göre; yemekten kıyafete, elektronik eşyadan mobilyaya her türlü ihtiyacımızı online alışveriş ile karşılayabiliyoruz.
İnternet bankacılığı ile kullanılmaya başlanan online ödeme sistemleri; e-ticaret sitelerine çoktan uyarlandı. Zaman kazanmak hepimiz için çok önemli. Bu yüzden kredi kartı ile ödeme yapmak en pratik yol haline geldi. “Kredi kartımı her defasında tanımlatmak istemiyorum.” derseniz; MasterPassfastPay gibi sistemler sayesinde ödemelerinizi güvenli şekilde yapabilirsiniz. Bu sistemlere kartınızı bir kez kaydettiğinizde pek çok online platformda çok daha hızlı ve kolay sipariş verebiliyor, üstüne üstlük bu ödeme yöntemlerine özel kampanyalardan da yararlanabiliyorsunuz.
Mesela bu kolaylıklar Meal Box’tan vereceğiniz siparişlerde de devam ediyor. Meal Box’ta siparişlerinizi online kredi kartı, MasterPass ya da fastPay ile verdiğinizde hem zamandan tasarruf ediyorsunuz, hem de bir sonraki siparişinizde harcayabileceğiniz %25 para-puan kazanıyorsunuz! (1 para-puan = 1 TL!) Bu ne demek, bir öğle yemeği alışverişiniz sayesinde akşam yemeğinize bir tatlı eklenebilir demek. Ya da tüm hafta boyunca biriktirdiğiniz para-puanlarınızla hafta sonu “Ne yemek yiyeceğim?” derdinden kurtulmak demek. Arada bir bonkörlük yapıp sevdiklerinize de bir şeyler ısmarlayabilirsiniz tabii ki. 🙂
Meal Box’ın online ödeme kampanyası hakkında daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir